"Profesjonalizm dla każdego"

Nasze hasło Profesjonalizm dla każdego, to nie slogan reklamowy, to deklaracja świadczenia usług na najwyższym poziomie. Mając to na uwadze, oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu: domów, mieszkań, lokali usługowych, działek i innych nieruchomości.

Avista Nieruchomości i Finanse to biuro, które skupia się na wszechstronnej, profesjonalnej pomocy w zakresie przygotowania i sfinalizowania organizowanych przez nas transakcji. Każda z nich jest dokładnie nadzorowana pod względem formalnym i merytorycznym, mając na uwadze głównie bezpieczeństwo i satysfakcję naszego Klienta.

Nasi pracownicy poszerzają ciągle swoją wiedzę i zdobywają nowe umiejętności, wszystko po to, aby zagwarantować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

W podejmowaniu działań kierujemy się zasadami kodeksu etyki zawodowej, a także respektujemy zasady uczciwej konkurencji.

Do naszych obowiązków należy sprawdzanie stanów prawnych sprzedawanej nieruchomości, pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów.

Kompleksowość usług świadczonych przez naszą firmę jest uzyskiwana także za sprawą współpracy z kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, kancelariami prawnymi, bankami oraz deweloperami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.